Виж кои печелят покани за финала на "Голямото рок междучасие”

2016-12-20 14:09:00
Виж кои печелят покани за финала на

Училищните групи „The Lefties“, „Bloodrush“, „Анекдот“ и „Different Highway“ са финалистите на риалити формата „Голямото рок междучасие“. Това стана ясно след последния концерт-елиминация в музикалното състезание на БНТ1 и D2. В заключителната битка феновете ще изпратят и още една банда - „Rockids“ .

На 21 декември (сряда) предстои финалът в шоуто, когато временното класиране ще бъде анулирано и бандите ще атакуват върха с равен старт. Победителят в „Голямото рок междучасие“ ще бъде избран както с гласовете на журито, така и чрез зрителски вот.

Петима от вас, които ни отговориха на въпроса "Кой според вас е най-забавният член на журито на „Голямото рок междучасие“? , спечелиха по 2 покани за финала на „Голямото рок междучасие“. На живо финала ще гледат:

Павлин Тодоров

Мелиса Янакиева

Светлозар Стоянов

София Крачанова

Райчо Крачанов

Ще се свържем с вас за допълнителна информация!

Останалите могат да гледат големия финал на „Голямото рок междучасие“ на 21 декември от 21:00 часа по БНТ1!

Автор: Ралица Солакова