Страхотен Лудогорец обърна Партизан

2013-08-01 10:30:00
Снимка: Булфото

Лудогорец показа характер на истински шампион и обърна сръбския първенец Партизан Белград, за да стигне до успеха с 2:1.

Срещата се проведе на "Лудогорец Арена", а домакините изоставаха в резултата, но в крайна сметка стигнаха до успеха. Мачът бе от 3-ия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Домакините като цяло бяха отборът, който бе по-активен през голяма част от срещата. След груба грешка на Марселиньо обаче белградчани стигнаха първи до попадение на Маркович в 49-ата минута.

Пет минути по-късно бразилецът си поправи грешката и изравни резултата след прецизен удар от няколко метра.

В 67-ата минута резервата Мишо Александров направи обрата в мача пълен, след като преодоля елеганто вратаря на противника и се разписа на празна врата.

Гостите от Белград останаха с човек по-малко, тъй като Йоич бе изгонен след втори жълт картон в 84-ата минута.