Динамо Загреб изравни Лудогорец в последната минута

2012-07-19 12:19:00
Снимка: БТА

Лудогорец завърши при равенство 1:1 срещу Динамо Загреб в дебютната си среща в Европа.

Двата отбора се срещнаха на "Лудогорец Арена" в първа среща от 2-ия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Разградчани демонстрираха страхотен футбол и стигнаха до попадение на Марселиньо в 67-ата минута, когато той засече с глава центриране на Иван Стоянов.

В 92-ата минута обаче Динамо изравни. При ситуацията вратарят на Лудогорец Голубович увисна под едно центриране и зад него Рукавина с глава засече в опразнената мрежа.

Реваншът между двата тима ще бъде в Загреб след една седмица.

ЛУДОГОРЕЦ - ДИНАМО ЗАГРЕБ 1:1

1:0 Марселиньо 67'

1:1 Рукавина 92'

ЛУДОГОРЕЦ: Голубович, Минев, Барт, Гулдан, Кайсара, Генчев, Дяков (83 - Моци) Марселиньо, Иванов (86 - Александров), Стоянов (91 - Гела), Гъргоров

ДИНАМО: Келава, Ибанес, Ковачич, Самир, Томечак (89 - Рукавина), Тонел, Вршалко, Бадел, Пиварич (56 - Бечирай), Вида, Чоп (74 - Алиспахич)